- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere
Produse petroliere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Naţional Anticorupţie
Codul fiscal/IDNO
1006601000222
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare, 198
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.11.2021 10:24:31
Ultima modificare
23.11.2021 16:41:45
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse petroliere
Produse petroliere
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare produse petroliere 2022 cna.signed.pdf
Anunţ de participare
Invitaţie de participare
23.11.2021 10:38:33
documentatia standard produse petroliere 2022 cna.signed.pdf
Documentaţia standard
Clarificări pentru participanți
23.11.2021 10:38:33
documentatia standard produse petroliere 2022 cna.signed.pdf
Documentaţia standard
Clarificări pentru participanți
23.11.2021 16:41:45
Buna ziua ,anexa 22,23 ?
23.11.2021 16:17
Răspuns la clarificare: multumesc. greseala tehnica
Denumirea lotului : Produse petroliere
1867100 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,867,100.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.11.2021 10:38:33 - 03.12.2021 11:00:50
23.11.2021 10:38:33 - 03.12.2021 11:00:50
Perioada de depunere a ofertelor:
03.12.2021 11:00:50 - 14.12.2021 11:00:00
03.12.2021 11:00:50 - 14.12.2021 11:00:00