- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de furnizare a energiei electrice pentru anul 2022
Conform documentației de atribuire
Conform documentației de atribuire
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza
Codul fiscal/IDNO
1013620006193
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Postei 44
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Micleusanu Natalia
Telefonul de contact
069947657
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.11.2021 10:15:59
Ultima modificare
01.12.2021 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
65300000-6
-
Distribuţie de energie electrică şi servicii conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de furnizare a energie electrice
Conform anunțului de participare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
124997 MDL
ID
e5e1a1ae-4c6b-42e2-82f0-68b474551d8d
Pas minim
1249.97
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 10:18:56 Până la 30.12.2022 10:18:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Conform prevederilor Regulamentului de masurare si Regulamentului privind schimbul furnizorului, contoarele trebuie sa mentina caracteristica masurarii orare a cantitatilor de energie.
Rog sa indicati daca contoarele instalate la locurile de consum mentin aceste caracteristici, in caz contrar va fie nevoie de schimbat aceste contoare din motiv ca OSD va emite prescriptii
24.11.2021 15:37
Răspuns la clarificare: Contoarele instalate sunt de tip ZMG care permit masurarea orara a cantitatilor de energie
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
124,997.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.11.2021 10:22:03 - 26.11.2021 16:00:00
23.11.2021 10:22:03 - 26.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 16:00:00 - 01.12.2021 11:00:00
26.11.2021 16:00:00 - 01.12.2021 11:00:00