- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Instrumente muzicale și piese pentru acestea
Instrumente muzicale și piese pentru acestea. Pian- 1 bucată și 2 scaune pentru pian
Instrumente muzicale și piese pentru acestea. Pian- 1 bucată și 2 scaune pentru pian
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
LICEUL REPUBLICAN DE MUZICA CIPRIAN PORU
Codul fiscal/IDNO
1014620000578
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Kiev1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.11.2021 09:52:30
Ultima modificare
23.11.2021 10:23:51
MTender ID
Cod CPV
37300000-1
-
Instrumente muzicale şi piese pentru acestea
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Instrumente muzicale și piese pentru acestea
Instrumente muzicale și piese pentru acestea. pian - 1 bucată și 2 scaune pentru pian
Statut
Activ
Valoarea estimată
250833.33 MDL
ID
f958c4e5-5472-4fb2-b323-f300c08998c7
Pas minim
2508.33
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.12.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_ii (1).semnat.pdf
anunțul de participare
Documentaţie de atribuire
23.11.2021 10:23:51
caiet de sarnici ii.semnat.pdf
caiet de sarcini - specificațiile tehnice
Specificații tehnice
23.11.2021 10:23:51
documentatia_standard_cop (1) ii.semnat.pdf
Documentația standart
Documentaţie de atribuire
23.11.2021 10:23:51
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Instrumente muzicale și piese pentru acestea
250833.33 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
250,833.33
MDL
Perioada clarificărilor:
23.11.2021 10:23:51 - 28.11.2021 09:00:00
23.11.2021 10:23:51 - 28.11.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.11.2021 09:00:00 - 01.12.2021 09:00:00
28.11.2021 09:00:00 - 01.12.2021 09:00:00