- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Ardei dulci, Biscuiti,Bostanei, Brinza 5%,Cacao,Carne de gaina,Carne piept de pui,Cartofi,Cascaval c/s,Castraveti marinati Ceai,Ceapa,Chefir 2.5% 0.5 L,Crenvuști,Crupa de gris,Crupa de griu,Crupa de mei,Crupa de orz,Crupe de arpacas,Crupe de malai,Faina de griu,Fulgi de ovaz,Hec f/c congelat,Hrisca,Lapte 2.5% 0.5L,Majiun,Mazare uscată,Mazare verde,Mere,Morcov ,Orez,Oua de gaina dietice c/s,Oțet de masă,Pasta de rosii,Paste fainoase,Peltea,Piine amestic de /faina griu c1 /secara 0.5 kg feliata,Piine d/faina de griu c/s 0.4kg,Sare,Sfecla rosii,Smintina 15% 0.5L,Suc mere,Suc tomat,Ulei,Unt taranesc 72.5%, Varză proaspătă,Verdeata uscata,Zahar.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse de panificatie
Produse de panificatie
Denumirea lotului : Biscuiti
Biscuiti
Denumirea lotului : Produse lactate
Produse lactate
Denumirea lotului : Carne de pasare
Carne de pasare
Denumirea lotului : Crenvurști
Crenvurști
Denumirea lotului : oua
oua
Denumirea lotului : peste
peste
Denumirea lotului : crupe
crupe
Denumirea lotului : faina
faina
Denumirea lotului : conserve si sucuri
conserve si sucuri
Denumirea lotului : zahar
zahar
Denumirea lotului : paste fainoase
paste fainoase
Denumirea lotului : Bacanie
bacanie
Denumirea lotului : mere
mere
Denumirea lotului : legume
legume
Documentele procedurii de achiziție
-Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 18:37:50
-Documentatia standart
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 18:37:50
29.11.2021 15:40
Răspuns la clarificare: Avind in vedere ca prestam servicii medicale pacientilor si pentru ca sa avem siguranta alimentara, in cerintele pentru produsele alimentare pentru anul 2022 nu putem face careva schimbari.
06.12.2021 13:29
Răspuns la clarificare: b) Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii:IMSP Spitalul Clinic Municipal Nr.4 Denumirea Băncii:MF Treoreia de Stat Chisinau Bugetul Municipal Codul fiscal: 1003600152628 Contul de decontare: MD65TRPCBW518430A00155AA Contul trezorerial: 518430A00155AA Contul bancar: TREZMD2X
06.12.2021 13:32
Răspuns la clarificare: Suma corecta este 76 000 lei
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA22.11.2021 18:37:50 - 08.12.2021 13:32:48
08.12.2021 13:32:48 - 20.12.2021 13:32:48