- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de furnizare a energiei termice pentru anul 2022
Conform documentației de atribuire
Conform documentației de atribuire
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Alexandru Ioan Cuza
Codul fiscal/IDNO
1013620006193
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Postei 44
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Micleusanu Natalia
Telefonul de contact
069947657
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 17:35:36
Ultima modificare
07.12.2021 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
65200000-5
-
Distribuţie de gaz şi servicii conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de furnizare a energie termice
I.P. Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", adresa: mun. Chișinău, str. Poștei, 44 Prestarea va fi efectuată în conformitate cu Legea nr. 92/2014 cu privire la energia termică și promovarea cogenerării și Legea nr. 174/2017 cu privire la energetică, și actele normative de reglementare ale ANRE, de exemplu: Regulamentul privind furnizarea energiei termice, aprobat prin Hotărârea ANRE nr. 169/2019
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
666666 MDL
ID
c4b297e4-46ed-4d7d-a6cd-490dd162df05
Pas minim
6666.66
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:58:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
model declaratie privind confirmarea identitii beneficiarilor.doc
-
Documentaţie de atribuire
23.11.2021 10:06:52
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
666,666.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.11.2021 10:06:52 - 29.11.2021 11:00:00
23.11.2021 10:06:52 - 29.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 11:00:00 - 07.12.2021 11:00:00
29.11.2021 11:00:00 - 07.12.2021 11:00:00