- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Parbrize pentru autobuze de model Isuzu Citiport (repetat)
Parbriz față de tip triplex pentru autobuz de model Isuzu Citiport, an de producere 2019,vin-code NNAM0BHLB02000141 10 buc
Parbriz față de tip triplex pentru autobuz de model Isuzu Citiport, an de producere 2019,vin-code NNAM0BHLB02000141 10 buc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 17:18:40
Ultima modificare
22.11.2021 17:23:02
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Parbrize pentru autobuze de model Isuzu Citiport
Parbrize pentru autobuze de model Isuzu Citiport
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Parbrize pentru autobuze de model Isuzu Citiport
108333 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
108,333.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 17:23:02 - 23.11.2021 18:00:00
22.11.2021 17:23:02 - 23.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 18:00:00 - 09.12.2021 09:30:00
23.11.2021 18:00:00 - 09.12.2021 09:30:00