- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnică de calcul, Echipament şi accesorii pentru computer pentru instituţiile subordonate
Tehnică de calcul, Echipament şi accesorii pentru computer pentru instituţiile subordonate
Tehnică de calcul, Echipament şi accesorii pentru computer pentru instituţiile subordonate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DETS sectorul Râşcani
Codul fiscal/IDNO
1007601009716
Adresa
MD 2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Kiev 5a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 17:03:39
Ultima modificare
24.11.2021 13:21:20
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 Laptop
Conform caietului de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
258334 MDL
ID
47d71439-3aaa-4c30-a420-8453c2df57ee
Pas minim
2583.34
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.12.2021 17:07:46 Până la 31.12.2021 17:07:46
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.12.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Lotul 2 Panouri interactive
Conform caietului de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
173334 MDL
ID
1b9bc8c6-2648-4c7b-9f8b-a7b644e38ddc
Pas minim
1733.34
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.12.2021 17:09:18 Până la 31.12.2021 17:09:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.12.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Lotul 3 Sistem de tablă interactivă
Conform caietului de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
175000 MDL
ID
2447f94e-daba-4121-9359-f2a57bee99a6
Pas minim
1750
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.12.2021 17:18:35 Până la 31.12.2021 17:18:35
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.12.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Lotul 4 Computer
Conform caietului de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
125000 MDL
ID
60af0c10-cd81-4802-a207-6dfc780c9c07
Pas minim
1250
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.12.2021 17:19:20 Până la 31.12.2021 17:19:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.12.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Lotul 5 Scaner&Printer
Conform caietului de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
16667 MDL
ID
df5f009b-ada6-4164-9266-857eab1e1518
Pas minim
166.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.12.2021 17:21:20 Până la 31.12.2021 17:21:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.12.2021 15:14:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua! Incarcati va rugam specificatiile tehnice. Multumesc
23.11.2021 14:08
Răspuns la clarificare: sînt în proces de modificare, vor fi încărcate curînd.
Denumirea lotului : Lotul 1 Laptop
258334 MDL
Denumirea lotului : Lotul 3 Sistem de tablă interactivă
175000 MDL
Denumirea lotului : Lotul 2 Panouri interactive
173334 MDL
Denumirea lotului : Lotul 4 Computer
125000 MDL
Denumirea lotului : Lotul 5 Scaner&Printer
16667 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
748,335.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 17:35:07 - 29.11.2021 11:00:00
22.11.2021 17:35:07 - 29.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00
29.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00