- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de furnizare a energiei electrice
Servicii de furnizare a energiei electrice
Servicii de furnizare a energiei electrice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP-Spitalul raional Dondușeni
Codul fiscal/IDNO
1003604150574
Adresa
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
str. M.Eminescu, 26/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 16:18:23
Ultima modificare
29.11.2021 12:02:54
MTender ID
Cod CPV
65300000-6
-
Distribuţie de energie electrică şi servicii conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Livrarea energiei electrice la Blocul alimentar al IMSP SR Dondușeni
Livrarea energiei electrice la Blocul alimentar al IMSP SR Dondușeni
Statut
Activ
Valoarea estimată
91800 MDL
ID
e19055cc-25b5-4db6-8c6e-386e767c6097
Pas minim
918
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 16:23:52 Până la 30.12.2022 16:23:52
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.12.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Livrarea energiei electrice la Policlinica IMSP SR Dondușeni
Livrarea energiei electrice la Policlinica IMSP SR Dondușeni
Statut
Activ
Valoarea estimată
448800 MDL
ID
b27f2932-8ee9-474c-8963-5635c6a208f8
Pas minim
4488
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 16:26:28 Până la 30.12.2022 16:26:28
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.12.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Livrarea energiei electrice la IMSP SR Dondușeni
Livrarea energiei electrice la IMSP SR Dondușeni
Statut
Activ
Valoarea estimată
153000 MDL
ID
a41f9226-fced-40aa-9cd7-be3cb19c3e51
Pas minim
1530
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 16:27:37 Până la 30.12.2022 16:27:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.12.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Livrarea energiei electrice la substațiunea IMSP SR Dondușeni
Livrarea energiei electrice la substațiunea IMSP SR Dondușeni
Statut
Activ
Valoarea estimată
22440 MDL
ID
0b84b0b1-be4d-403c-a989-17ae85a14313
Pas minim
224.4
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 16:29:59 Până la 30.12.2022 16:29:59
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.12.2021 14:55:30
Documentele procedurii de achiziție
anexe obligatorii pentru calificare.docx
-
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
22.11.2021 16:33:16
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Livrarea energiei electrice la substațiunea IMSP SR Dondușeni
22440 MDL
Denumirea lotului : Livrarea energiei electrice la Policlinica IMSP SR Dondușeni
448800 MDL
Denumirea lotului : Livrarea energiei electrice la Blocul alimentar al IMSP SR Dondușeni
91800 MDL
Denumirea lotului : Livrarea energiei electrice la IMSP SR Dondușeni
153000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
716,040.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 16:33:16 - 01.12.2021 12:02:54
22.11.2021 16:33:16 - 01.12.2021 12:02:54
Perioada de depunere a ofertelor:
01.12.2021 12:02:54 - 07.12.2021 06:02:54
01.12.2021 12:02:54 - 07.12.2021 06:02:54