- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
montare de geamuri
montare de geamuri
montare de geamuri
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMP Chisinauproiect
Codul fiscal/IDNO
1003600098931
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Miron Costin 17/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 16:15:27
Ultima modificare
10.12.2021 16:02:05
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : montare de geamuri
montare de geamuri
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
334325 MDL
ID
fc6f127c-85f4-4179-959e-5aaaa83d4c64
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini modificar scimbate ferestrelor -chispr f1.pdf
-
Documentaţie de atribuire
29.11.2021 15:59:39
Buna ziua ,va rog sa explicati cum sa procedam daca demontarea este de 182,5m2 ,iar montarea ,confectionarea constructii din PVC in totala Ferestre si usi este de 131,76 m2 si diferenta de metraj 50,74 m2 ramine neschimbat ,cred ca sa comis o greseala ...si va rog anexati schitele cu dimensiuni.Merci
29.11.2021 16:02
Răspuns la clarificare: Buna ziua, suprafata de lucru este de 131,76 m2 (atit pentru lucrari de demintare, cit si pentru montare)
Va rugam sa anexati schitele usilor si a geamurilor, ca sa putem face un calcul exact
30.11.2021 12:13
Răspuns la clarificare: Suprafata unitatilor de timplarie sunt indicate in caietul de sarcini, dimensiunile fiecarii unitati de timplarie vor fi masurate dupa golurile existente.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
334,325.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.11.2021 15:49:39 - 30.11.2021 18:00:00
26.11.2021 15:49:39 - 30.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.11.2021 18:00:00 - 06.12.2021 18:00:00
30.11.2021 18:00:00 - 06.12.2021 18:00:00