- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemelor automate de stingere a incendiilor cu gaze în încăperile cu server et. 1-3, mun.Chișinău, str. A.Pușkin, nr. 42 pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemelor automate de stingere a incendiilor cu gaze în încăperile cu server et. 1-3, mun.Chișinău, str. A.Pușkin, nr. 42 pentru anul 2022
1. Panou recepţie şi comandă ППКП «ГАММА» 102 САТ – 1 buc.; 2. Panou de activare de la distanţă (БДУ) – «ГАММА» – 3 buc.; 3. Detector de fum – 12 buc.; 4. Modul cu gaze CO2 «ARТSОК»100 – 4 buc.; 5. Semnal acustic – 4 buc.; 6. Acumulator de tip 12V/7Ah – 6 buc.; 7. Panou indicativ luminescent – 6 buc. «Газ не входи» «Газ уходи». Standarde de referință: NCM E.03.03:2018 Siguranța la incendii. Instalații de semnalizare și avertizare la incendiu. Serviciile vor fi prestate în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele din Anexa la Anunțul de participare.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 16:07:56 Până la 30.12.2022 16:07:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anexa la Anunţul de participare.word
Specificații tehnice
22.11.2021 16:09:46
Anexa la Anunţul de participare.pdf
Specificații tehnice
22.11.2021 16:09:46
Anexe la Documentatia standard.word
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 16:09:46
Anexe la Documentatia standard.pdf
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 16:09:46
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA22.11.2021 16:09:46 - 25.11.2021 10:00:00
25.11.2021 10:00:00 - 29.11.2021 10:30:00