- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu gaze în încăperea cu server et. 3 din mun. Chișinău, str. Alexandru cel Bun, nr. 56 pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu gaze în încăperea cu server et. 3 din mun. Chișinău, str. Alexandru cel Bun, nr. 56 pentru anul 2022
1. Panou recepţie şi comandă „Movigard” – 1 buc. 3. Detector de fum – 2 buc. 4. Modul cu gaze CO2 – 1 buc. 5. Semnal acustic – 1 buc. 6. Acumulator de tip 12V/7Ah – 2 buc. 7. Panou indicativ luminescent „Газ не входи” „Газ уходи” – 2 buc. Standarde de referință: NCM E.03.03:2018 Siguranța la incendii. Instalații de semnalizare și avertizare la incendiu Serviciile vor fi prestate în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele din Anexa la Anunțul de participare.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 14:43:18 Până la 30.12.2022 14:43:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare.pdf
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 14:43:41
Anexa la Anuntul de participare.pdf
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 14:43:41
Anexa la Anuntul de participare.word
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 14:43:41
Anexe la Documentatia standard.pdf
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 14:43:41
Anexe la Documentatia standard.word
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 14:43:41
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA22.11.2021 14:43:41 - 24.11.2021 11:00:00
24.11.2021 11:00:00 - 26.11.2021 11:00:00