- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea serviciilor de spălare și curățare ecologică a textilelor și a altor articole de uz instituțional pentru anul 2022.
Achiziționarea serviciilor de spălare și curățare ecologică a textilelor și a altor articole de uz instituțional, cu albiturile operatorului economic. Recepționarea și livrarea serviciilor se face zilnic.
Achiziționarea serviciilor de spălare și curățare ecologică a textilelor și a altor articole de uz instituțional, cu albiturile operatorului economic. Recepționarea și livrarea serviciilor se face zilnic.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Nisporeni
Codul fiscal/IDNO
1003609150340
Adresa
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str. Toma Ciorba 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 14:27:34
Ultima modificare
22.11.2021 15:11:30
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de spălare și curățare ecologică a textilelor și altor articole de uz instituțional pentru anul 2022
Spălarea - lenjerie de pat (lenjeria furnizorului de servicii), articolelor medicale inclusiv: recepţionare, spălare, uscare, apretarea lenjeriei de pat, călcare, tratamente speciale, (detaşarea petelor, reparaţii minore). Împachetare, livrarea de către operatorul economic. Recepţionarea, livrarea serviciului se efectuează zilnic (08.00-14.00) - de la depozitul Spitalului Raional Nisporeni.
Statut
Activ
Valoarea estimată
400000 MDL
ID
260d1565-b93c-4cd3-b6ed-3348b53e0f24
Pas minim
4000
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentația standart_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
-
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 15:11:30
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de spălare și curățare ecologică a textilelor și altor articole de uz instituțional pentru anul 2022
400000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
400,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 15:11:30 - 27.11.2021 11:00:00
22.11.2021 15:11:30 - 27.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:59
27.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:59