- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
SLĂNINA DE PORC
SLĂNINA DE PORC- CONFORM CERINȚELOT INDICATE ÎN SPECIFICAȚIE
SLĂNINA DE PORC- CONFORM CERINȚELOT INDICATE ÎN SPECIFICAȚIE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul.nr.17-Rezina
Codul fiscal/IDNO
1007601000942
Adresa
5401,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
Stohnaia str.Nistreana 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 12:14:59
Ultima modificare
22.11.2021 12:20:53
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : SLĂNINA DE PORC
SLĂNINA DE PORC
Statut
Activ
Valoarea estimată
5000 MDL
ID
9c5f66fa-0303-4ed0-9fa7-4124eea37fb0
Pas minim
50
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 12:18:58 Până la 30.12.2021 12:18:58
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : SLĂNINA DE PORC
5000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
5,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 12:20:53 - 23.11.2021 18:00:53
22.11.2021 12:20:53 - 23.11.2021 18:00:53
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 18:00:53 - 26.11.2021 18:00:00
23.11.2021 18:00:53 - 26.11.2021 18:00:00