- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea echipamentelor medicale pentru anul 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Test rapid Antigen Covid-19
- Ușor de folosit - Foarte sensibil cu încărcături virale ridicate: 97,56% - Rezultate rapide și fiabile ale testelor în doar 15 minute. - Testarea poate fi efectuată folosind probe nazo și orofaringiene. -Poate fi depozitat la temperatura camerei -Toate componentele testului - inclusiv tampoane sterile - sunt incluse. -Să nu există reactivitate încrucișată cu coronavirusuri patogene umane (cum ar fi hCoV-229E, -HKU1, -NL63 și -OC43) și nici virusuri gripale (cum ar fi gripa A / B) - Specificitatea diagnosticului (97 – 100%).
Documentele procedurii de achiziție
-Invitație de participare
Invitaţie de participare
22.11.2021 12:06:41
22.11.2021 16:20
Răspuns la clarificare: Ambalat în cutie a cîte 25 de buc
23.11.2021 14:11
Răspuns la clarificare: Da
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA22.11.2021 12:06:41 - 24.11.2021 10:00:00
24.11.2021 10:00:00 - 26.11.2021 16:00:00