- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Codul fiscal/IDNO
1013601000521
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anastasia Caraivanova
Telefonul de contact
022 255 909
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 11:43:16
Ultima modificare
02.12.2021 15:29:28
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse petroliere
Produse petroliere
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
166666.66 MDL
ID
66c4c954-9665-4226-b573-c23295c4400a
Documentele procedurii de achiziție
ds produse petroliere.semnat.pdf
Documentatia standard, anunt de participare
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 11:50:09
ds produse petroliere.docx
Documentatia standard, anunt de participare
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 11:50:09
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
166,666.66
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 11:50:09 - 25.11.2021 12:00:00
22.11.2021 11:50:09 - 25.11.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.11.2021 12:00:00 - 01.12.2021 11:00:00
25.11.2021 12:00:00 - 01.12.2021 11:00:00