- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Piese de schimb și accesorii pentru utilajul tehnologic din Spălătorie (REPETAT)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 11:36:06
Ultima modificare
13.12.2021 09:30:00
MTender ID
Cod CPV
31600000-2
-
Echipament electric
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1. Mașina de spălat
1. Mașina de spălat
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
125202 MDL
ID
26f785cc-068d-4e5a-87ea-5544bdc9743f
Denumirea lotului : 2. Mașina de călcat
2. Mașina de călcat
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
34875 MDL
ID
75934521-54ce-458d-bf5a-818e6216a535
Denumirea lotului : 3. Uscător de rufe
3. Uscător de rufe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
8752 MDL
ID
11cdd7ad-fc41-4a3c-b887-db543573e736
Denumirea lotului : 4. Centrifuga
4. Centrifuga
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
11533 MDL
ID
98155ee4-86d2-415e-8e56-e951e8c97e08
Documentele procedurii de achiziție
Bună ziua,
Solicităm să ne informați în ce ambalaj se solicită?
22.11.2021 15:42
Răspuns la clarificare: Bună ziua. În ambalaj original.
În dependență de ambalaj se modifică și prețul, respectiv atunci când testele sunt ambalate individual au un preț mai mare, când sunt ambalate a câte 25 au un preț mai mic.
Solicităm să ne informați câte să fie în ambalajul de la producător.
Mulțumim!
22.11.2021 16:19
Răspuns la clarificare: Pentru care poziție se face referire?
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
180,362.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 12:03:25 - 02.12.2021 11:00:00
22.11.2021 12:03:25 - 02.12.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.12.2021 11:00:00 - 13.12.2021 09:30:00
02.12.2021 11:00:00 - 13.12.2021 09:30:00