- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Pompa pentru pomparea apei.
Pompa pentru pomparea apei.
Pompa pentru pomparea apei.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Cahul
Codul fiscal/IDNO
1009603003860
Adresa
MD3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Ștefan cel Mare,23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 10:28:39
Ultima modificare
22.11.2021 10:31:19
MTender ID
Cod CPV
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pompa pentru pomparea apei.
Pompa pentru pomparea apei.
Statut
Activ
Valoarea estimată
65000 MDL
ID
dd891773-87dd-486a-b1db-251d64673330
Pas minim
650
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 10:30:56 Până la 31.12.2021 10:30:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_26_10_2021 (2).docx
anunț de participare
Documentaţie de atribuire
22.11.2021 10:31:19
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Pompa pentru pomparea apei.
65000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
65,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 10:31:19 - 24.11.2021 11:00:00
22.11.2021 10:31:19 - 24.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 11:00:00 - 29.11.2021 11:00:00
24.11.2021 11:00:00 - 29.11.2021 11:00:00