- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Clinica Universitară de Asistență Medicală Primară a USMF Nicolae Testemițanu
Codul fiscal/IDNO
1003600162881
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.31 August 1989, 137A
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Capmoale Veronica
Telefonul de contact
022-205-618
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 09:56:30
Ultima modificare
22.11.2021 10:03:06
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC
Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC cu valoarea echivalentă de 35 lei/zi
Statut
Activ
Valoarea estimată
40000 MDL
ID
8db493ae-1202-4261-8430-e890d98004f4
Pas minim
400
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 08:59:12
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare produse alimentare pentru anul 2022.docx
-
Invitaţie de participare
22.11.2021 10:03:06
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse alimentare (pachet alimentar) pentru pacienții bolnavi de TBC
40000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
40,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 10:03:06 - 24.11.2021 16:00:00
22.11.2021 10:03:06 - 24.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 16:00:00
24.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 16:00:00