- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
MICROBUS SCOLAR
MICROBUS SCOLAR
MICROBUS SCOLAR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Baimaclia
Codul fiscal/IDNO
1007601006139
Adresa
7710,
MOLDOVA,
s.Baimaclia (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
r.Causeni s.Baimaclia str D.Cantimir
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.11.2021 15:57:21
Ultima modificare
30.11.2021 00:00:00
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : MICROBUS SCOLAR
MICROBUS SCOLAR
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
416667 MDL
ID
f5d46927-9bcd-405b-91dd-e5bc2c37e34f
Pas minim
416.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 19:00:00 Până la 30.12.2022 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare primaria com.baimaclia.docx
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
21.11.2021 16:25:07
docum standart _bunuri_servicii_.docx
Documentatia Standart
Documentaţie de atribuire
21.11.2021 16:25:07
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
416,667.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.11.2021 16:20:29 - 25.11.2021 17:00:00
20.11.2021 16:20:29 - 25.11.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.11.2021 17:00:00 - 30.11.2021 00:00:00
25.11.2021 17:00:00 - 30.11.2021 00:00:00