- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Andrei Bulmag
Telefonul de contact
022256797, 067748246
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 16:35:57
Ultima modificare
30.11.2021 16:20:11
MTender ID
Cod CPV
09211100-2
-
Uleiuri pentru motoare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Ulei pentru motoare cu gaz natural și biogaz de tip SFGLD 560
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
64480 MDL
ID
7df9cac3-04eb-4c94-83af-c7e732fdc37c
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
64,480.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 16:38:36 - 20.11.2021 17:00:00
19.11.2021 16:38:36 - 20.11.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 17:00:00 - 25.11.2021 12:00:00
20.11.2021 17:00:00 - 25.11.2021 12:00:00