- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Edinet
Codul fiscal/IDNO
1003604150817
Adresa
MD-4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Soseaua Bucovinei 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 15:41:18
Ultima modificare
22.11.2021 16:36:46
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
Documentele procedurii de achiziție
In anunțul de participare sunt solicitate in punctul, 14 Autorizatie de producator si punctul 15 Autorizatii Sanitare .
In ce consta solicitarea acestor două documte daca sunt lucrari de reparatii nu de constructii??
Modificati anuntul de participare
22.11.2021 16:35
Răspuns la clarificare: Anuntul de pariticipare o sa fie modificat.
Placaj de gresie la pardoseala ce dimensiuni solicitati ex. 600x600? Vopsea antiseptica sau simpla? Corpuri de iluminat led specificati dimensiunile si parametrii ex. Panou LED 600x600, 40-48W, 6000k aplicabil!
24.11.2021 15:49
Răspuns la clarificare: Placaj 600X600, vopsea lavabilă, panou LED 600X600, 40-48 W, 6000 k incorporabil.
Denumirea lotului : Lucrări de reparație la Secția de Ginecologie a IMSP ,,Spitalul raional Edineț,,
1140070.37 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,140,070.37
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 16:00:43 - 25.11.2021 10:00:00
19.11.2021 16:00:43 - 25.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.11.2021 10:00:00 - 09.12.2021 10:00:00
25.11.2021 10:00:00 - 09.12.2021 10:00:00