- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1008600014114
Adresa
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 12:20:46
Ultima modificare
19.11.2021 12:26:32
MTender ID
Cod CPV
15200000-0
-
Peşte preparat şi conserve de peşte
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse alimentare - Peste Hec pentru I.P. Scoala Profesionala nr.10, mun. Chisinau
18500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
18,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 12:26:32 - 23.11.2021 11:00:00
19.11.2021 12:26:32 - 23.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 11:00:00 - 29.11.2021 10:30:00
23.11.2021 11:00:00 - 29.11.2021 10:30:00