- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Pastile de sare pentru anul 2022
Pastile de sare pentru anul 2022
Pastile de sare pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD 2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testemitanu, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 11:46:10
Ultima modificare
19.11.2021 11:57:03
MTender ID
Cod CPV
14400000-5
-
Sare şi clorură de sodiu pur
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pastile de sare pentru anul 2022
Pastile de sare necesare la dedurizarea apei, utilizată în procesul de sterilizare și spălare a articolelor medicale.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Pastile de sare pentru anul 2022
34560 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
34,560.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 11:57:03 - 23.11.2021 13:00:00
19.11.2021 11:57:03 - 23.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 13:00:00 - 26.11.2021 13:00:00
23.11.2021 13:00:00 - 26.11.2021 13:00:00