- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Codul fiscal/IDNO
1003600150602
Adresa
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Traian Harbuz
Telefonul de contact
(022) 82-90-16
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 11:04:44
Ultima modificare
19.11.2021 11:23:50
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
Documentele procedurii de achiziție
buna ziua
lipseste documentatia (anunt, DUAE) ...
19.11.2021 11:34
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Este vorba despre o procedură de achiziție de valoare mică (lucrări). Este de ajuns să veniți cu o ofertă în baza caietului de sarcini atașat. Succes.
Denumirea lotului : Lucrări suplimentare la sala pentru intervenții chirurgicale (conform caietului de sarcini atașat)
248000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
248,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 11:08:03 - 22.11.2021 10:00:00
19.11.2021 11:08:03 - 22.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 10:00:00 - 24.11.2021 10:00:00
22.11.2021 10:00:00 - 24.11.2021 10:00:00