- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Baza de păstrare combustibil a AN
Codul fiscal/IDNO
1006601002673
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 09:49:40
Ultima modificare
19.11.2021 10:25:18
MTender ID
Cod CPV
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
Statut
Activ
Valoarea estimată
66250 MDL
ID
73b52db8-deee-4b9f-ae25-fa510c7a5c85
Pas minim
662.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 10:24:33 Până la 31.12.2021 10:24:33
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare servicii defectoscopie 2021.docx
-
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 10:25:18
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru produse petroliere
66250 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
66,250.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 10:25:18 - 22.11.2021 13:00:00
19.11.2021 10:25:18 - 22.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 13:00:00 - 24.11.2021 14:00:00
22.11.2021 13:00:00 - 24.11.2021 14:00:00