- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Imprimante laser multifuncționale
Imprimante laser multifuncționale alb/negru
Imprimante laser multifuncționale alb/negru
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale
Codul fiscal/IDNO
1006601000026
Adresa
MD - 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piața Marii Adunări Naționale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.11.2021 09:39:34
Ultima modificare
09.12.2021 15:51:09
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Imprimante laser multifuncționale
Imprimante laser multifuncționale alb/negru
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare imprimante.semnat (1).pdf
Anunț de participare
Invitaţie de participare
09.12.2021 15:51:09
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Imprimante laser multifuncționale
50000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.12.2021 15:51:09 - 10.12.2021 16:00:00
09.12.2021 15:51:09 - 10.12.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10.12.2021 16:00:00 - 14.12.2021 16:00:00
10.12.2021 16:00:00 - 14.12.2021 16:00:00