- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
achiziționarea serviciilor de etalonare, verificare periodică și metrologică a dispozitivelor medicale pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1. Aparat de cântărit cu funcţionare neautomată
Servicii de verificare metrologică și etalonare a Dispozitivelor de cântărit neautomat BЭНМ-15
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:01:52
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 12:00:00
Denumirea lotului : Lot 2. Aparat de cântărit cu funcţionare neautomata
Servicii de verificare metrologică și etalonare a Dispozitivelor de cântărit neautomat AD 2000
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:03:38
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 12:18:30
Denumirea lotului : Lot 3. Higrometru psihrometric
Servicii de verificare metrologică și etalonare a Higrometrelor psihrometric
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:04:38
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 12:37:00
Denumirea lotului : Lot 4. Dozator
Servicii de verificare metrologică și etalonare a Dozimetrelor mecanic si electronic
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 01.12.2022 09:05:58
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 12:55:30
Denumirea lotului : Lot 5. Dispozitiv de măsurare a presiunii arteriale-tonometru
Servicii de verificare periodică a Dispozitivelor de măsurare a presiunii arteriale tonometru
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:07:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 13:14:00
Denumirea lotului : Lot 6. Ajustarea balanţei electronice de laborator
Servicii de verificare metrologică și etalonare a balanţei electronice de laborator
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:09:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 13:32:30
Denumirea lotului : Lot. 7. Termostat
Servicii de verificare periodică a Termostatelor (HI-052,TC-80M,3Ц-1125 SM)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:10:04
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 13:51:00
Denumirea lotului : Lot 8. Incintă termostatată-camera de frig
Servicii de etalonare-Incinte termostatice
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:12:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 14:09:30
Denumirea lotului : Lot.9. Autoclave
Servicii de verificare metrologică și etalonare a autoclavelor(KRONOS23,OT100V,BK75,SEA22L,ISS AC-575)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:14:33
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 14:28:00
Denumirea lotului : Lot.10. Aparat de ultrasonografie doppler diagnostic
Servicii de verificare metrologică și etalonare a aparatelor de ultrasonografie dopler diagnostic
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:16:12
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 14:46:30
Denumirea lotului : Lot.11.Centrifuga de laborator
Servicii de verificare periodică a Centrifugilor de laborator (Humax4k,Rotofix32A,Nahita2640)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:17:32
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:05:00
Documentele procedurii de achiziție
-ANUNT DE INTENTIE
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- DOCUMENTATIA STANDARD
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
-anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
-anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
- anunt participare
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:17:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA19.11.2021 09:17:50 - 25.11.2021 10:00:00
25.11.2021 10:00:00 - 30.11.2021 10:00:00