- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reactivi și consumabile pentru laboratorul morfopatologic
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1//REACTIV PENTRU FIXAREA ȚESUTURILOR UMANE
Lot 1//REACTIV PENTRU FIXAREA ȚESUTURILOR UMANE
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 2//Reactiv dishidratare a mostrei tisulare
Lot 2//Reactiv dishidratare a mostrei tisulare
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 3//Reactivul degresare și clarifiere a mostrei tisulare
Lot 3//Reactivul degresare și clarifiere a mostrei tisulare
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 4//REACTIVUL PENTRU IMPRIGNARE ȘI incorporare a mostrei tisulare
Lot 4//REACTIVUL PENTRU IMPRIGNARE ȘI incorporare a mostrei tisulare
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 5//Reactiv dishidratare a testului tisular
Lot 5//Reactiv dishidratare a testului tisular
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 6//Reactivul pentru degresare - clarifiere a testului tisular
Lot 6//Reactivul pentru degresare - clarifiere a testului tisular
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 7//ACID CLORHIDRIC 0,1 N (Soluție Normală)
Lot 7//ACID CLORHIDRIC 0,1 N (Soluție Normală)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 8//AMONIAC (AMONIU) LICHIID NH3 de 25%
Lot 8//AMONIAC (AMONIU) LICHIID NH3 de 25%
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 9//Hematoxilin Mayer
Lot 9//Hematoxilin Mayer
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 10//Hematoxilin Carazzi
Lot 10//Hematoxilin Carazzi
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 11//EOZINA G or Y solutie apoasa 1%
Lot 11//EOZINA G or Y solutie apoasa 1%
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 12//Alcian blu ph 0,5 Kit
Lot 12//Alcian blu ph 0,5 Kit
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 13//Alcian blu ph 1, Kit
Lot 13//Alcian blu ph 1, Kit
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 14//Congo red Kit
Lot 14//Congo red Kit
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 15//Orceină Kit
Lot 15//Orceină Kit
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 16//Mason tricrom Kit
Lot 16//Mason tricrom Kit
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 17//Hematoxolina Harris
Lot 17//Hematoxolina Harris
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 18//Reactiv colorare, echivalent Papanicolaou EA50
Lot 18//Reactiv colorare, echivalent Papanicolaou EA50
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 19//Compozit: colorant Orange G
Lot 19//Compozit: colorant Orange G
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 20//Casete din plastic standard cu orificii dreptungulare, capac atașat, culoare albastră
Lot 20//Casete din plastic standard cu orificii dreptungulare, capac atașat, culoare albastră
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 21//Casete de plastic standard cu orificii dreptungulare, capac atașat, culoare galbenă
Lot 21//Casete de plastic standard cu orificii dreptungulare, capac atașat, culoare galbenă
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 22//Casete de plastic pentru biopsii cu orificii rotunde mici
Lot 22//Casete de plastic pentru biopsii cu orificii rotunde mici
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 23//Lame de microscopie 25x75x1,0mm superfrost, margine albastră, 50 lame/cutie
Lot 23//Lame de microscopie 25x75x1,0mm superfrost, margine albastră, 50 lame/cutie
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 24//Lame de microscopie 25x75x1,0mm superfrost, margine galbină, 50lame/cutie
Lot 24//Lame de microscopie 25x75x1,0mm superfrost, margine galbină, 50lame/cutie
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 25//Lame de microscopie 25x75x1,0mm superfrost, margine șlefuită 50lame/cutie
Lot 25//Lame de microscopie 25x75x1,0mm superfrost, margine șlefuită 50lame/cutie
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 26//Lamele de microscopie de acoperire 24x50mm, 100 lamele/cutie-lamele calitate pentru montator automat
Lot 26//Lamele de microscopie de acoperire 24x50mm, 100 lamele/cutie-lamele calitate pentru montator automat
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 27//Mediu de montare specială a lamelelor Glas TM, Flacon 500 ml
Lot 27//Mediu de montare specială a lamelelor Glas TM, Flacon 500 ml
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 28//Soluții de protecție înpotriva acumulărilor de parafină (Parapel Parafin Repellent), Sprei 50ml
Lot 28//Soluții de protecție înpotriva acumulărilor de parafină (Parapel Parafin Repellent), Sprei 50ml
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 29//Arhivă Cartoglas 290x400x80mm pentru lame histologice, (1 ambalaj-10 buc ) (1 buc -3000 lame)
Lot 29//Arhivă Cartoglas 290x400x80mm pentru lame histologice, (1 ambalaj-10 buc ) (1 buc -3000 lame)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 30//Arhiv Cartobloc 290x400x45mm (1 ambalaj-10 buc) 1 buc- 320 blocuri
Lot 30//Arhiv Cartobloc 290x400x45mm (1 ambalaj-10 buc) 1 buc- 320 blocuri
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 31//Lame microtom
Lot 31//Lame microtom
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 32//Pachet ЗИП-ЛОК 7х10см (ambalaj-100b)
Lot 32//Pachet ЗИП-ЛОК 7х10см (ambalaj-100b)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 33//Pachet ЗИП-ЛОК 10х12см (ambalajt-100b)
Lot 33//Pachet ЗИП-ЛОК 10х12см (ambalajt-100b)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 34//Pachet ЗИП-ЛОК 19х12см (ambalajt-100b)
Lot 34//Pachet ЗИП-ЛОК 19х12см (ambalajt-100b)
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 35//Test pentru aprecierea PH
Lot 35//Test pentru aprecierea PH
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lot 36// SOLUTIE DE CALCIFIERE
Lot 36// SOLUTIE DE CALCIFIERE
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
-
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 17:48:32
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA18.11.2021 17:48:32 - 29.11.2021 16:00:00
29.11.2021 16:00:00 - 10.12.2021 16:00:00