- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achizitionare Autoturism
Autoturism
Autoturism
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Întreprinderea de Stat "Centrul Republican pentru Ameliorarea și Reproducția Animalelor"
Codul fiscal/IDNO
1003600120621
Adresa
MD-6525,
MOLDOVA,
s.Maximovca,
Anenii Noi,
str. Nordului 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Chetrari Maria
Telefonul de contact
022359538 / 076727523
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 17:45:21
Ultima modificare
19.11.2021 17:01:22
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Autoturism
Atoturism
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Autoturism
375000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
375,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 19:31:43 - 28.11.2021 01:30:00
18.11.2021 19:31:43 - 28.11.2021 01:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.11.2021 01:30:00 - 06.12.2021 09:00:01
28.11.2021 01:30:00 - 06.12.2021 09:00:01