- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de curățenie pentru anul 2022
Servicii de curățenie pentru anul 2022 conform cerințelor din caietul de sarcini.
Servicii de curățenie pentru anul 2022 conform cerințelor din caietul de sarcini.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Finantelor
Codul fiscal/IDNO
1006601000037
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Adrian Andrievschi
Telefonul de contact
022 26 25 36
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 17:40:27
Ultima modificare
18.11.2021 17:48:52
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de curățenie pentru anul 2022
Servicii de curățenie pentru anul 2022
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de curățenie pentru anul 2022
1000000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,000,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 17:48:52 - 29.11.2021 15:00:00
18.11.2021 17:48:52 - 29.11.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 15:00:00 - 06.12.2021 15:00:00
29.11.2021 15:00:00 - 06.12.2021 15:00:00