- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Apă Potabilă pentru anul 2022
Apă Potabilă
Apă Potabilă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Instituția Publică „Universitatea Tehnică a Moldovei”
Codul fiscal/IDNO
1007600001506
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare nr. 168
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 17:36:06
Ultima modificare
18.11.2021 17:43:38
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Apă Potabilă
Apă Potabilă
Statut
Activ
Valoarea estimată
195000 MDL
ID
4fbc2042-d32a-4a9d-9a0c-c50009442da4
Pas minim
78
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 19:00:00 Până la 30.12.2022 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Apă Potabilă
195000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
195,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 17:43:38 - 24.11.2021 16:00:00
18.11.2021 17:43:38 - 24.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 19:00:00
24.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 19:00:00