- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de spălătorie
Servicii de spălătorie
Servicii de spălătorie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Glodeni
Codul fiscal/IDNO
1003602150721
Adresa
4901,
MOLDOVA,
locality,
Glodeni,
str. Moldova, 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 16:59:15
Ultima modificare
29.11.2021 17:55:00
MTender ID
Cod CPV
98310000-9
-
Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată pentru a.2021
Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată pentru a.2021
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
294213 MDL
ID
331aba2e-37dd-4fbf-bc88-ce5a4491b3ab
Pas minim
524
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
294,213.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 17:20:10 - 23.11.2021 17:55:00
18.11.2021 17:20:10 - 23.11.2021 17:55:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 17:55:00 - 29.11.2021 17:55:00
23.11.2021 17:55:00 - 29.11.2021 17:55:00