- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 16:58:12
Ultima modificare
18.11.2021 17:19:43
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de reabilitarea conductelor de canalizare la SE Chișinău prin metoda fără săpături
2500000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
2,500,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 17:01:25 - 29.11.2021 17:30:00
18.11.2021 17:01:25 - 29.11.2021 17:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 17:30:00 - 24.12.2021 12:00:00
29.11.2021 17:30:00 - 24.12.2021 12:00:00