- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de spălare și închiriere a lengiriei pentru anul 2022
Servicii de spălare și închiriere a lengiriei pentru anul 2022
Servicii de spălare și închiriere a lengiriei pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP ,,Spitalul raional Faleşti "
Codul fiscal/IDNO
1003602151120
Adresa
5901,
MOLDOVA,
or.Făleşti,
Făleşti,
Stefan cel Mare 36
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vorotneac Aliona
Telefonul de contact
0259-2-28-08
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 15:46:44
Ultima modificare
19.11.2021 09:42:51
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de spălare și închiriere a lengiriei pentru anul 2022
Servicii de spălare și închiriere a lengiriei pentru anul 2022
Statut
Activ
Valoarea estimată
314726 MDL
ID
e1c1f3b9-86c3-4f7a-b8c5-6c720094923c
Pas minim
6295
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 17:45:11 Până la 30.12.2022 17:45:11
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de spălare și închiriere a lengiriei pentru anul 2022
314726 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
314,726.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 17:46:55 - 23.11.2021 11:00:00
18.11.2021 17:46:55 - 23.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 11:00:00 - 26.11.2021 11:00:00
23.11.2021 11:00:00 - 26.11.2021 11:00:00