- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Diverse produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 – diverse produse alimentare
Lotul 1 – diverse produse alimentare
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 30.06.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.12.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Lotul 2 – Carne de bovine
Lotul 2 – Carne de bovine
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 30.06.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.12.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Lotul 3 – Produse lactate
Lotul 3 – Produse lactate
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 30.06.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.12.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Lotul 4 – Carne de pasăre și de pui
Lotul 4 – Carne de pasăre și de pui
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 30.06.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.12.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Lotul 5 - Ouă de pasăre
Ouă de găină de masă Clasa "ouă de găină de masă" (proaspete) cuprinde ouăle de găină cu termenul de păstrare la temperatura până la 20С maxim 25 zile de la data ouatului. Ouă măşcate, cu masa de peste 50 gr.; Camera de aer, înălţimea - Imobilă, înălţimea până la 7 mm. Albuşul - Transparent, se admite o fluiditate neînsemnată fără miros şi gust străin, nespecific, de culoare albă. Gălbenuşul - Compact vizibil, se admite puţin mobil, de culoare galben-oranj. Coaja ouălelor de găină destinate pentru consum alimentar de toate categoriile terbuie să fie nevătămată şi curată. Pe coaja ouălelor de găină se admit puncte unice, pete şi dungi de impurităţi, pe maximum 1/8 din suprafaţa cojii. Pe coajă nu se admit pete de sânge şi excremente. Ouăle de găină la livrare trebuie să fie însoţite de certificatul veterinar şi eticheta să cuprindă următoarea informaţie: 1. Denumirea întreprinderii avicole-producătoare; 2. Categoria, clasa ouălor; 3. Data ouatului [ziua, luna, anul]; 4. Termenul de valabilitate [zile]; HG nr.1208 din 27.10.2008, HGnr.221 din 16.03.2009, GOST-SM 89
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 30.06.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.12.2021 15:14:00
Documentele procedurii de achiziție
Rechizite bancare
Documentaţie de atribuire
23.11.2021 18:53:36
Atualizare documentatie stadart
Specificații tehnice
23.11.2021 18:53:36
23.11.2021 16:56
Răspuns la clarificare: Este o greașeală, vă orientati după cantitatea din anunț.
23.11.2021 16:58
Răspuns la clarificare: b) Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii:IMSP SR Glodeni Denumirea Băncii: BC "MOLDINDCONBANK" S.A. fil.Glodeni Codul fiscal: 1003602150721 Contul de decontare: IBAN: MD82ML000000000225115288
23.11.2021 16:58
Răspuns la clarificare: b) Garanţia pentru ofertă prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare: Beneficiarul plăţii:IMSP SR Glodeni Denumirea Băncii: BC "MOLDINDCONBANK" S.A. fil.Glodeni Codul fiscal: 1003602150721 Contul de decontare: IBAN: MD82ML000000000225115288
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA18.11.2021 17:21:33 - 26.11.2021 14:00:00
26.11.2021 14:00:00 - 04.12.2021 14:00:00