- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 10:53:28
Ultima modificare
18.11.2021 10:59:35
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse alimentare (pachet alimentar pentru pacienții bolnavi de tuberculoză), anul 2022
400000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
400,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 10:59:35 - 29.11.2021 09:00:00
18.11.2021 10:59:35 - 29.11.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.11.2021 09:00:00 - 09.12.2021 09:00:00
29.11.2021 09:00:00 - 09.12.2021 09:00:00