- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de spalarea lenjeriei și închirierea ei conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Boli Infecțioase ,,Toma Ciorbă’’ pentru anul 2022.
Servicii de spalarea lenjeriei și închirierea ei conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Boli Infecțioase ,,Toma Ciorbă’’ pentru anul 2022.
Servicii de spalarea lenjeriei și închirierea ei conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Boli Infecțioase ,,Toma Ciorbă’’ pentru anul 2022.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCBI Toma Ciorba
Codul fiscal/IDNO
1003600132121
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bul.Ştefan Cel Mare 163
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.11.2021 10:41:14
Ultima modificare
19.11.2021 19:26:02
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de spalarea lenjeriei și închirierea ei
Servicii de spalarea lenjeriei și închirierea ei
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
230000 MDL
ID
767bdae6-3951-4dc8-92e7-59e7aabbb665
Pas minim
1150
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 10:46:00 Până la 30.12.2022 10:46:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
230,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 10:47:45 - 23.11.2021 11:00:00
18.11.2021 10:47:45 - 23.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 11:00:00 - 29.11.2021 12:00:00
23.11.2021 11:00:00 - 29.11.2021 12:00:00