- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea unui autoturism de serviciu
Procurarea unui autoturism de serviciu
Procurarea unui autoturism de serviciu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ConsiliulRaionalCahul
Codul fiscal/IDNO
1007601010297
Adresa
MD3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Independentei, 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 17:42:10
Ultima modificare
21.11.2021 10:23:17
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Procurarea unui autoturism de serviciu
Procurarea unui autoturism de serviciu
Statut
Activ
Valoarea estimată
250000 MDL
ID
c4d3d255-5c62-46f5-b2f8-6bc6ab9e72f6
Pas minim
2500
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Procurarea unui autoturism de serviciu
250000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 18:06:21 - 23.11.2021 10:23:17
17.11.2021 18:06:21 - 23.11.2021 10:23:17
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 10:23:17 - 26.11.2021 10:23:17
23.11.2021 10:23:17 - 26.11.2021 10:23:17