- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Studii de piaţă şi cercetare economică
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. Infocom
Codul fiscal/IDNO
1003600031291
Adresa
2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuresti, nr. 68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 17:29:38
Ultima modificare
17.11.2021 18:20:08
MTender ID
Cod CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achizitia serviciilor de promovare
Serviciile de creare a identității vizuale a întreprinderii, a unui spot de imagine și a materialelor de promovare, pentru asigurarea îmbunătățiirii a viziunii asupra imaginii Î.M. INFOCOM.
Statut
Activ
Valoarea estimată
100000 MDL
ID
793547f0-8443-481d-9ad6-31ba2840c692
Pas minim
300
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.12.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achizitia serviciilor de promovare
100000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 18:20:08 - 19.11.2021 17:45:00
17.11.2021 18:20:08 - 19.11.2021 17:45:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.11.2021 17:45:00 - 23.11.2021 18:00:00
19.11.2021 17:45:00 - 23.11.2021 18:00:00