- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Canalizarea s.Congaz, r-ul Comrat
Canalizarea s.Congaz, r-ul Comrat
Canalizarea s.Congaz, r-ul Comrat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Congaz
Codul fiscal/IDNO
1007601010736
Adresa
3819,
МОЛДОВА,
с.Конгаз,
АТО Гагаузия,
str.Octeabriscaia 85
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 17:28:27
Ultima modificare
18.11.2021 09:38:26
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Canalizarea s.Congaz, r-ul Comrat
Canalizarea s.Congaz, r-ul Comrat
Documentele procedurii de achiziție
poz.64Care este inaltimea H a scarilor?
18.11.2021 10:33
Răspuns la clarificare: Средний вес одной стремянки по смете 12,9 кг.
(2) În cazul achiziţiilor publice în care valoarea contractului care urmează să fie atribuit, estimată conform prevederilor art. 4, este mai mică decât pragurile prevăzute la art. 2 alin. (3), perioada cuprinsă între data publicării anunțului de participare în Buletinul achizițiilor publice și data-limită de depunere a ofertelor trebuie să fie de cel puțin 20 de zile. Solicităm să fie modificată data depunerilor ofertelor.
18.11.2021 17:43
Răspuns la clarificare: Были внесены изменения.
Buna ziua.Solicitam publicarea Formularului 1 desfasurat conform notei anexate.
Notă: Autoritatea contractantă trebuie să atașeze la caietul de sarcini, Formularul de deviz nr. 1 – Lista cu cantitățile de lucrări, descifrat (publicarea descifrată a consumului de resurse aferent fiecărei norme de deviz).
22.11.2021 09:24
Răspuns la clarificare: Здравствуйте. Ф.1 имеется в стандартной документации, приложение №23.
Buna ziua.Solicitam publicarea Formularului 1 desfasurat conform notei anexate la Caietul de sarcini. Notă: Autoritatea contractantă trebuie să atașeze la caietul de sarcini, Formularul de deviz nr. 1 – Lista cu cantitățile de lucrări, descifrat (publicarea descifrată a consumului de resurse aferent fiecărei norme de deviz).
22.11.2021 16:26
Răspuns la clarificare: Здравствуйте. Ф.1 имеется в стандартной документации, приложение №23.
Buna ziua. Publica-ți vă rog formularele care trebuie prezentate în limbă rusă solicitate.
23.11.2021 10:53
Răspuns la clarificare: Здравствуйте. Можно предоставить и на молдавском языке.
Denumirea lotului : Canalizarea s.Congaz, r-ul Comrat
5382658.81 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
5,382,658.81
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 17:35:17 - 27.11.2021 12:00:00
17.11.2021 17:35:17 - 27.11.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.11.2021 12:00:00 - 07.12.2021 12:00:00
27.11.2021 12:00:00 - 07.12.2021 12:00:00