- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Combustibili
Combustibili
Combustibili
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 17:28:12
Ultima modificare
17.11.2021 17:37:49
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Combustibil
Conform anunțului de participare
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare combustibil
Obligatoriu
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
17.11.2021 17:37:49
documente standart combustibil
Obligatoriu
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
17.11.2021 17:37:49
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Combustibil
265100 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
265,100.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 17:37:49 - 27.11.2021 09:30:00
17.11.2021 17:37:49 - 27.11.2021 09:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.11.2021 09:30:00 - 08.12.2021 09:30:00
27.11.2021 09:30:00 - 08.12.2021 09:30:00