- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de furnizare a energiei electrice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de furnizare a energiei electrice
Servicii de furnizare a energiei electrice
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 11:01:21
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 11:01:21
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 14:23:31
18.11.2021 11:02
Răspuns la clarificare: Documentația a fost modificată și completată, conform cerinței.
18.11.2021 11:36
Răspuns la clarificare: Procedura respectivă se desfășoară în conformitate cu prevederile Legii nr.131/2015 privind achizițiile publice și Documentația standard, aprobată prin ordinul Ministerului Finanțelor nr.115/2021.
23.11.2021 11:48
Răspuns la clarificare: Oferta de preț urmează a fi calculată și prezentată conform cerințelor enunțate în caietul de sarcini publicat. În cazul în care, pe parcursul executării contractului vor apărea modificări, acestea vor fi efectuate în limitele prevăzute de lege.
24.11.2021 11:39
Răspuns la clarificare: Aparatele de evidența instalate la locurile de consum corespund cerințelor operatorului sistemului de distribuție.
30.11.2021 10:02
Răspuns la clarificare: Clarificările sunt preconizate pentru a concretiza documentația de licitație, întrebarea DVS este una ipotetica. Este grup de lucru pentru achiziţii, care şi va lua respectivele decizii în baza rezultatelor licitației. Ofertantul completează specificația de preț, potrivit cerințelor indicate în caietul de sarcini și după caz, va oferi discount-ul disponibil. Legea nr.131/2015 reglementează revizuirea planurilor bugetare pentru motive obiective și întemeiate.
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA17.11.2021 17:27:04 - 30.11.2021 11:00:00
30.11.2021 11:00:00 - 21.12.2021 12:00:00