- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mantii, toci și eșarfe pentru absolvenții programelor de studii integrate și de licență
Mantii, toci și eșarfe pentru absolvenții programelor de studii integrate și de licență conform Caietului de sarcini
Mantii, toci și eșarfe pentru absolvenții programelor de studii integrate și de licență conform Caietului de sarcini
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 17:01:25
Ultima modificare
17.01.2022 17:23:20
MTender ID
Cod CPV
18400000-3
-
Îmbrăcăminte specială şi accesorii
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mantii, toci și eșarfe
Mantii, toci și eșarfe pentru absolvenții programelor de studii integrate și de licență conform Anunțului de participare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
350000 MDL
ID
d6f7abd1-766a-4232-b179-6ff05a9e77dc
Pas minim
3500
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.12.2021 11:46:34 Până la 31.12.2021 11:46:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
350,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.11.2021 11:48:24 - 24.11.2021 12:00:00
19.11.2021 11:48:24 - 24.11.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 12:00:00 - 30.11.2021 12:00:00
24.11.2021 12:00:00 - 30.11.2021 12:00:00