- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Slănină de porc
Slănină de porc
Slănină de porc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr. 13-Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1006601004297
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Al. Bernardazzi 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 16:30:02
Ultima modificare
17.11.2021 16:33:40
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Slănină de porc
Slănină de porc
Statut
Activ
Valoarea estimată
15000 MDL
ID
33fba6a4-4862-477b-9e26-b55895258890
Pas minim
150
Termen de valabilitate al contractului
De la 24.11.2021 16:32:57 Până la 30.12.2021 16:32:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Slănină de porc
15000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
15,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 16:33:40 - 19.11.2021 16:00:00
17.11.2021 16:33:40 - 19.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.11.2021 16:00:00 - 22.11.2021 14:00:00
19.11.2021 16:00:00 - 22.11.2021 14:00:00