- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnică de calcul
Tehnică de calcul
Tehnică de calcul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Oficiul de Gestionare a Programelor de Asistență Externă
Codul fiscal/IDNO
1008601000433
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolitul Banulescu Bodoni 57/1, of. 304
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Postolachi Irina
Telefonul de contact
+37322238247
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 16:20:27
Ultima modificare
17.11.2021 20:36:48
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Computer de birou+Ecrane plate
Computer de birou+Ecrane plate
Statut
Activ
Valoarea estimată
80500 MDL
ID
08958394-20e9-4a30-9eb9-1d05c28e38a9
Pas minim
805
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.12.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Imprimantă laser
Imprimantă laser
Statut
Activ
Valoarea estimată
24500 MDL
ID
d07ceb5f-f104-4460-81ed-394d26b71f91
Pas minim
245
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.12.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Imprimantă laser
24500 MDL
Denumirea lotului : Computer de birou+Ecrane plate
80500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
105,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 20:36:48 - 22.11.2021 10:00:00
17.11.2021 20:36:48 - 22.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 10:00:00 - 25.11.2021 11:00:00
22.11.2021 10:00:00 - 25.11.2021 11:00:00