- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație (schimbarea ferestrelor)
Lucrări de reparație (schimbarea ferestrelor)
Lucrări de reparație (schimbarea ferestrelor)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspecția Socială
Codul fiscal/IDNO
1011601000686
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
șos. Hîncești, 53, bl. B
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 16:04:22
Ultima modificare
18.11.2021 12:01:05
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație (schimbarea ferestrelor)
Lucrări de demontare, instalare a ferestrelor Finisarea glafurilor interioare și exterioare
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație (schimbarea ferestrelor)
66666 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
66,666.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.11.2021 11:51:56 - 20.11.2021 01:00:00
18.11.2021 11:51:56 - 20.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 01:00:00 - 23.11.2021 01:00:00
20.11.2021 01:00:00 - 23.11.2021 01:00:00