- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii alimentare
Servicii de alimentație a elevilor
Servicii de alimentație a elevilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Școala Profesională nr. 5 mun .Bălți
Codul fiscal/IDNO
1008602002261
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 15:58:11
Ultima modificare
17.11.2021 16:05:03
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii Alimentare
Servicii de alimentare a elevilor
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii Alimentare
870714.29 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
870,714.29
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 16:05:03 - 27.11.2021 11:00:00
17.11.2021 16:05:03 - 27.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.11.2021 11:00:00 - 08.12.2021 11:00:00
27.11.2021 11:00:00 - 08.12.2021 11:00:00