- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese de schimb (anvelope, acumulatoare)
Piese de schimb (anvelope, acumulatoare)
Piese de schimb (anvelope, acumulatoare)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Situații Excepționale mun.Bălți
Codul fiscal/IDNO
1006601004884
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Păcii 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Voitcovschi Ana
Telefonul de contact
+373079698247
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.11.2021 14:56:08
Ultima modificare
17.11.2021 15:09:54
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Anvelope
Anvelope
Denumirea lotului : Acumulatoare auto
Acumulatoare auto
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Anvelope
65333.32 MDL
Denumirea lotului : Acumulatoare auto
24416.66 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
89,749.98
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 15:09:54 - 19.11.2021 15:00:43
17.11.2021 15:09:54 - 19.11.2021 15:00:43
Perioada de depunere a ofertelor:
19.11.2021 15:00:43 - 24.11.2021 12:30:00
19.11.2021 15:00:43 - 24.11.2021 12:30:00