- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de montare ferestre, inclusiv dezinstalarea
Lucrări de montare ferestre, inclusiv dezinstalarea
Lucrări de montare ferestre, inclusiv dezinstalarea
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 17:19:35
Ultima modificare
16.11.2021 17:29:33
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de montare ferestre, inclusiv dezinstalarea
Lucrări de montare ferestre, inclusiv dezinstalarea
Documentele procedurii de achiziție
2. anunt de participare final.docx
-Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 17:27:58
2. anunt de participare final.docx
-Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 17:29:33
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de montare ferestre, inclusiv dezinstalarea
3332959.17 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
3,332,959.17
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 17:27:58 - 03.12.2021 12:00:00
16.11.2021 17:27:58 - 03.12.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
03.12.2021 12:00:00 - 07.12.2021 12:00:00
03.12.2021 12:00:00 - 07.12.2021 12:00:00