- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație curente a acceselor şi a trotuarelor în curţile de bloc din sectorul Buiucani, municipiul Chişinău ”
Lucrari de reparatiel
Lucrari de reparatiel
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Codul fiscal/IDNO
1007601009657
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anastasiuc Svetlana
Telefonul de contact
069959794
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 17:12:56
Ultima modificare
27.01.2022 19:00:24
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație curente a acceselor şi a trotuarelor în curţile de bloc din sectorul Buiucani, municipiul Chişinău ”
Lucrari de reparatie curenta
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
5000000 MDL
ID
1a85bd0a-74fa-448d-adb9-aadbf3e2ae36
Pas minim
100000
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.01.2022 17:20:37 Până la 30.06.2022 16:20:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_lucrari buiucani 16.11.2021.semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 17:26:11
Buna ziua, dvs ați indicat în
p.12. Termenul de valabilitate a contractului: 01.07.2021 ??? Vă rugăm să modificati anuțul pentru acest punt.
17.11.2021 10:13
Răspuns la clarificare: Cerem scuze! Este vorba de 01.07.2022. Multumim pentru intrtebare!
Bună ziua. Criteriul de atribuire în SIA RSAP MTender nu coincide cu criteriul de atribuire din documentația de atribuire. Revizuiți criteriul de atribuire ca să coincidă peste tot.
17.11.2021 11:00
Răspuns la clarificare: Criteriul de atribuire este indicat "Pretul cel mai scazut".
Buna ziua, de ce optati pentru licitatie electronica la lucrari?
24.11.2021 11:16
Răspuns la clarificare: Pentru ca avem acest drept.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
5,000,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 17:26:11 - 26.11.2021 18:13:55
16.11.2021 17:26:11 - 26.11.2021 18:13:55
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 18:13:55 - 29.11.2021 18:13:55
26.11.2021 18:13:55 - 29.11.2021 18:13:55